تبلیغات
وبلاگ شخصی ایمان - ...
1390/08/3

...

   نوشته شده توسط: ایمان محمدی    نوع مطلب :حرفها...گلایه ها...درددلها... ،

چقدر دنیا عوض شده. چقدر زندگی ها عجیب شده. تمام چیزهای خوب فقط بعنوان شعار استفاده میشوند. همیشه هم همه ناراضی اند. حتی حرف زدنها عجیب شده. یادم می آید چند سال پیش میگفتند مواظب تهاجم فرهنگی باشید. همه هم میدانتسند تهاجم فرهنگی چیست. همه از آن اطلاع داشتند. حتی میدانستند که کم کم به درون جامعه رخنه خواهد کرد. اما هیچ کس آن را جدی نگرفت. آنچنان در درون جامعه رخنه کرد و ریشه دواند که باعث شد خیلی ها از آن دفاع کنند. میگویند سلام قدیمی شده. hello با کلاس است. خدانگهدار را دیگر کمتر کسی بکار می برد چون کلمه bye جای آن را گرفته است.
خیلی کلمات پر معنی در حال از بین رفتن هستند اما هیچ کس توجهی به آن نمی کند. اگر سری به شبکه های اجتماعی بزنیم متوجه خیلی چیزها میشویم. افرادی که در فضای مجازی هر نوع عکسی را از خودشان بجا میگذارند و جالب است که همان افراد تمایلی ندارند در بیرون از فضای مجازی یه آن صورت دیده شوند. بی حجابی با کلاسی و روشنفکری و با حجاب بودن امل بودن به حساب می آید. متاسفانه این تهاجمات تا جایی پیشروی کرده که تیشه به ریشه اعتقادات و غیرت و خیلی چیزهای دیگر زده است. تا جایی که بدون هیچ گونه مطالعه و تحقیقی اظهار نظر میکنند و حتی دین مبین اسلام را پر از اشکال میدانند. حال باید راهی یافت. چاره ای اندیشید.
تا دیر نشده باید کاری کرد تا بتوان بر این انحراف بزرگ چیره شد. ما بهترین کشوریم و دارای بهترین دین هستیم. این را باید اثبات کنیم. فقط باید تصمیم گرفت، برنامه ریزی و اجرا کرد.